עו"ד יואב בלומוביץ לוגו שקוף
| תחומי התמחות |
רשלנות רפואית

תחומי התמחות משרדנו:

רשלנות רפואית

רשלנות באבחון בדיקות, ביצוע רשלני של בדיקות, אי ביצוע בדיקות, רשלנות בביצוע ניתוח, רשלנות באי אבחון מחלה או אבחונה באיחור

משרדנו מתמחה בתחום רשלנות רפואית
משרדנו מייעץ ומייצג בתביעות בנושאי רשלנות בהריון, לידה וטיפול בילדים, רשלנות בניתוחים, איחור באבחון סרטן ומחלות או טיפול רשלני במחלות, רשלנות בניתוחי פלסטיק קוסמטיים, בטיפולים אלטרנטיביים, בפגיעה באוטונומיה וברשלנות רפואית בצבא.

המשרד מנוסה בטיפול בתיקים פשוטים ומורכבים, תוך דגש על תודעת שירות גבוהה לכל לקוח, ליווי מקצועי וצמוד אותו מקבל הלקוח מרגע פנייתו ועד לסיום הטיפול בתיק.  הטיפול כולל בחינת נסיבות המקרה, איסוף כל התיקים הרפואיים מהמוסדות הרלבנטיים הנוגעים לעבר הרפואי של הנפגע, פנייה לרופא מומחה בתחום הרלוונטי על מנת לקבל חוות דעת אשר תקבע אם אכן הייתה רשלנות רפואית, ייצוג בוועדות השונות, ובמידת הצורך גם בתהליכי השיקום.

תביעות רשלנות רפואית הינן לרב מסובכות ומורכבות ודורשות מיומנות גבוה. אנו מציעים לתאם פגישה ראשונית, לא מחייבת, מוקדם ככל שניתן. בפגישה נאמוד את הסבירות לרשלנות הרפואית, כמו גם הכוונה לדרך הנכונה לטפל בתיק, הפנייה לגורמים נוספים, שמירת מסמכים וקבלות וכיו”ב. פגישת ייעוץ ראשונית אינה כרוכה בתשלום או בהתחייבות כלשהי מצד הלקוח.

דילוג לתוכן